Naujasis RENAULT ZOE 

100% Elektrinis

Kaina nuo 26 990 €

 

IŠBANDYKITE JAU DABAR!

Miesto automobilis kasdieniam gyvenimui

Naujasis ZOE – naujas mobilumo formatas!

Jokios ribos nebūna amžinos. Naujojo ZOE nuvažiuojamas atstumas padidėjo iki 395 km (WLTP*) ir tai yra geriausias rezultatas tarp šios klasės automobilių. Vienu įkrovimu užtikrintai ir be nerimo važinėkite visą savaitę. Stebėkite galios taupymo įtaisą 10 colių skaitmeniniame prietaisų skydelyje ir reguliuokite energijos sąnaudas bei rekuperaciją stabdant.

ZOE, kokio dar nebuvo

Naujasis ZOE dar ryškiau pabrėžia savo išskirtinį charakterį. Prie glotnių linijų naujajame ZOE pridėti C raidės formos žibintai FULL LED, rūko žibintai ir ypatingos išvaizdos grotelės. Išraiškingi užpakaliniai šviesadiodžiai žibintai gražiai pratęsia automobilio kėbulą. Po kontūriniu profiliuotu kapotu, kurio linijos veda iki didelio logotipo, slepiasi galingesnis elektros motoras, padidinantis malonumą vairuoti. Naudojantis naujuoju režimu B MODE efektyviam stabdymui reikia mažiau naudoti stabdžių pedalą.

Be vargo įkraukite bet kur

Naujasis ZOE pasiruošęs lydėti jus visuose kasdieniuose darbuose, nes jį galima įkrauti, kad ir kur būtumėte. Namuose prijunkite ZOE prie 7,4 kW WALLBOX lizdo ir ryte išvažiuokite visiškai įkrautu akumuliatoriumi. Be to, naujojo ZOE CCS (kombinuotosios įkrovimo sistemos) jungtį galima naudoti sparčiojo įkrovimo stotelėse ir vos per 30 minučių akumuliatorių įkrauti tiek, kad automobilis nuvažiuotų iki 150 km. Išmanusis įkroviklis CAMÉLÉON® prisitaiko prie viešųjų nuolatinės srovės įkrovimo stotelių galios (iki 22 kW), todėl bet kuri įkrovimo stotelė bus išnaudota optimaliai. Įkrauti akumuliatorių dar niekad nebuvo taip paprasta.

Gerovės pojūtis

Naujasis ZOE ne tik susisiekia su aplinkiniu pasauliu, bet, visų pirma, palaiko ryšį su jumis. Jums artėjant prie ZOE, laisvų rankų kortelė atidaro duris į pasaulį, kuriame technologijos puikiai dera su paprastumu. Salonas – tai tikras naujų  komforto standartų kokonas su apdaila ir apmušalais vien iš perdirbtos tekstilės*, be to, ypač daug dėmesio skirta garso izoliacijai. Prietaisų skydelis dabar dar modernesnis ir funkcionalesnis. 10 colių skaitmeniniame prietaisų skydelyje matysite visą kelionėje reikalingą informaciją, o vairaračiu ir ant jo esančiais valdikliais patogiai valdysite automobilį. Po pavarų svirtimi esančiame išmaniojo telefono laikiklyje integruotas indukcinis įkroviklis, taigi galėsite įkrauti telefoną belaidžiu būdu. Viduryje įtaisyta visiškai nauja sistema EASY LINK su 9,3 colių lietimui jautriu ekranu padės orientuotis sklandžiau nei bet kada anksčiau.

Išskirtinis dizainas ir technologijos

1.49%

Specialios palūkanos

Išbandykite jau dabar!

Susisiekite

+370 5 274 7050

UAB „Lautra Motors“
Įgaliotasis RENAULT ir DACIA atstovas Lietuvoje

Adresas: J. Kubiliaus g. 23 Vilnius, Lietuva, LT-09108

El. paštas: [email protected]