Naujasis RENAULT CLIO

Kaina nuo 13 353 EUR

Kviečiame išbandyti. Registruokitės!

Dizainas

Naujasis RENAULT CLIO – Lietuvos metų automobilis 2020! Pasiduokite jausmingų kėbulo linijų vilionėms. Revoliucinis salono dizainas nepaliks abejingų.

Jausmingas dizainas

Jautrios linijos, dinamiškas stilius, ryškių formų kėbulo šonai ir stipri asmenybė… Dinamišku ir patraukliu dizainu naujasis CLIO sužavi iš pirmo žvilgsnio. Atidžiai išbaigtos detalės suderina šiuolaikiškumą su solidumu: tipiški C raidės formos žibintai, FULL LED priekiniai žibintai, išmaniai sudėlioti chromuoti dekoratyviniai elementai, langų liniją pratęsiančios durų rankenos.

Revoliucinis salonas

Šio automobilio salone atrasite aukščiausios klasės medžiagas ir kokybiškus paviršius – tarsi įžengtumėte į naują komforto dimensiją. Įsitaisykite ergonomiškose sėdynėse, naudokitės optimalų valdymo patogumą vairuotojui suteikiančiu prietaisų skydu su įdiegtomis pažangiausiomis technologijomis ir mėgaukitės ultramoderniai patogiu vairavimu. Jutikliniai ekranai su įdiegta navigacijos sistema – vieni didžiausių savo kategorijoje. Jie suderinami su ANDROID AUTO™ ir APPLE CARPLAY™. Naudodamiesi paslauga RENAULT EASY CONNECT prie naujojo CLIO galėsite prisijungti nepastebimai. Taip pat išbandykite naujausius RENAULT EASY DRIVE sprendimus, padedančius lengviau vairuoti ir statyti automobilį, su 360° kamera ir pagalbine EASY PARK ASSIST sistema.

Išskirtinės technologijos

Naujausias „Clio V“ gali pasigirti plačiausiu pagalbinių vairavimo pagalbos sistemų asortimentu savo segmente, siekdamas supaprastinti vairavimą, padidinti saugumą. Sistemos yra suskirstytos į tris grupes: Vairavimo, statymo ir aktyvaus saugumo.

Vairavimo sistemos

Saugumo sistemos

Parkavimo sistemos

1.99%

1.99% palūkanos

Kviečiame išbandyti. Registruokitės!

Susisiekite

+370 5 274 7050

UAB „Lautra Motors“
Įgaliotasis RENAULT ir DACIA atstovas Lietuvoje

Adresas: J. Kubiliaus g. 23 Vilnius, Lietuva, LT-09108

El. paštas: [email protected]